Kurumsal

25

Yıllık Tecrübe

Kurumsal

1997'de iş hayatına başladığımız dönemden bugüne çok yol aldık. Temizlik, lojistik ve nakliye alanlarında uzman, teknik beceri ve iş kalitesi açısından istikrarlı, yaptığı işten zevk alan, güçlü ve güvenilir bir ekibiz.
Müşteri memnuniyeti alanında istediğimiz yüksek standartlara ulaştık. Bugün en yüksek kriterlere sahip Avrupa ülkelerinde bile hiç zorlanmadan hizmet verecek şeffaflığa, bilgi ve teknik beceriye sahibiz. Daha da iyisini yapabileceğimizi biliyoruz ve bunu gerçekleştirmek için büyük bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

Sektörünün öncülerinden olan firmamız US Grup, 25 yıl önce 1997 yılında, profesyonel temizlik hizmetleri ile depo malzemelerini sevkiyata hazırlamak ve sevk edilen yerlerde reyon tanzimleri yapmak, satışa hazır hale getirmek amacıyla kurulmuştur.

 Şirketimiz, müşterilerimize sağladığı güven ve kalitenin ışığında, 7.000’i aşan tecrübeli personeli ve son teknoloji makina ekipmanları ile (16) firma ve (2224) projede kalite anlayışından ödün vermeden tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir. Çalışma sahasının genişliği bakımında ülkemizin en ileri gelen temizlik şirketlerinden biriyiz.

Tecrübeli ve kaliteli elemanlarımıza verdiğimiz makina ve kimyasal kullanımı gibi çeşitli eğitimlerle, tesis yönetimimizdeki başarılarımızı arttırarak, iş kolumuzda her geçen gün değişen teknolojik çalışmaların takibiyle şirketimizi, uzman kadrosu ile birlikte müşterimizin gözünde daha ileri seviyelere taşımak temel misyonumuzdur.

 
Müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetin haricinde çalışma arkadaşlarımız ile iletişimimiz, güvenlik ve ideal çalışma şartlarının sağlanma sorumluluğumuz vardır. Çalışma arkadaşlarımızın gösterdiği başarılı hizmetlerinden dolayı şirketimiz istenilen ve aranan bir firma olması en büyük mutluluğumuzdur. Bu başarıdan dolayı çalışan elemanlarımızdan %30’ u emekli olarak bünyemizden ayrılmışlar, kariyerlerini bizim ile tamamlamışlardır.

 

Özellikle temizlik sektöründe, kullanılan kimyasal maddelerin, iş makinelerinin ve araçların kalitesi ve yapılan işe uygunluğu büyük önem taşıyor. Bunların her biri, en iyi hizmeti, tam zamanında sunabilmek için vazgeçilmez unsurlar.
Yaptığımız işte mükemmelliğe uzanan yolda bir adım daha atmak amacıyla, işlerimizde kullandığımız makineleri, ürünleri ve kimyasal maddeleri kendi bünyemizde üretmeyi hedefliyoruz. Bunu dünya standartlarında ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek için en ince detayları planlayarak hazırlanıyoruz. Farklı ortamlara ve ihtiyaçlara cevap verecek ürün çeşidi zenginliğini de dikkate alıyoruz.
Bu çalışmaları ve yatırımı sadece kendi ihtiyaçlarımızı karşılamak için yapmıyoruz. Herkesin yararlanabilmesi için, ürünlerimizi piyasaya sunacak sistemi de oluşturuyoruz. Bu sistemi, her açıdan sorunsuz biçimde çalışması için özenle tasarlıyoruz. Hem ürünlerimiz hem de bunları sunuş şeklimizle, ilgili alanlarda çalışan ve hizmet alan tüm kuruluşlara önemli bir fayda ve katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Teknolojideki ilerlemeler, çevre bilincinin yükselmesi, çalışma alanlarında ve ortamlarında çeşitliliğin artması gibi faktörler, son yıllarda gelişmekte olan Tesis Yönetim Sistemlerini sağlam bir altyapıya sahip olmaya ve kendini güncel tutmaya davet ediyor.
Bu alanda titizlikle hizmet veren bir kuruluş olarak, sektördeki eksiklikleri ve aksayan yönleri görebiliyoruz. Hedeflerimizi de buna göre oluşturduk :
Tesis Yönetim Sistemlerindeki bazı noksanları giderecek altyapıyı kendi bünyemizde oluşturmak ve yeni gelişmelerin ileride kaçınılmaz kılacağı güncellemeleri bugünden yapmak. Sektörde hissedilen eksiklikleri, kaliteden ödün vermeden Türkiye'nin her noktasında tamamlamak. Böylece sektörel standartları ve hizmet kalitesini de daha yukarıya taşımak.
Temiz İş, Temiz Çevre, Temiz Dünya, büyük amacımızı gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmak.